Druk, poligrafia

O mnie

Faq - najczęściej zadawane pytania O mnie słów kilka Druk i wszystko co związene z drukiem Internet Outdoor - reklama zewnętrzna Realizacje - portfolio Kontakt - zadaj pytanie Fanpage na facebooku

Nazywam się Sebastian Kackiewicz i pochodzę z Wrocławia. Jako grafik freelancer rozwijam swoją pasję z największym zamiłowaniem już od kilku lat. Projektowanie ulotek, plakatów, stron internetowych, czy ogólnie pojęty design jest tym, czym uwielbiam się zajmować najbardziej.

Najzwyczajniej w świecie mógłbym przynudzić tutaj swoją biografią w stylu "wszystko zaczęło się ...", a przez następne wersy opowiadać swoją wyjątkową, unikalną i jakże niezwykłą przygodę z grafiką, prawda? I tak też zamierzam zrobić.

Nie, nie - to był oczywiście żart. Kogo interesuje jak to wszystko się zaczęło? Komu i na co jest to potrzebne wiedzieć? Skoro tutaj jesteś, to na pewno nie z tego powodu, ale głównie po to by zobaczyć jak to się wszystko dzieje teraz - co robię, czym się zajmuję i jak mi to wychodzi. A dzieje się mnóstwo.

Przede wszystkim nieustannie tworzę nowe prace. Nie wszystko trafia do portfolio z przyczyn trochę prozaicznych, gdyż po prostu - uwaga nieskromność - tworzę naprawdę dużo. Praca daje mi masę satysfakcji, staję się szczęśliwszym gościem, a to jest chyba bardzo istotne. Jestem freelancerem, a to z kolei oznacza, że często podejmuję się każdych zadań związanych z grafiką.